Vi hjälper dig att ta dig vidare

Vi står alltid till tjänst när du behöver projektplanering, råd eller vidare konsultering. Hör av dig så hjälper vi dig att ta dig vidare i processen.

Patrik Knutar

Patrik Knutar

Verkställande direktör, försäljning, Sverige

+358 20 7109 482
patrik.knutar@esari.fi

SV/FI/ENG

Heli Känsäkangas

Heli Känsäkangas

Ekonomichef

+358 20 7109 480
heli.kansakangas@esari.fi

FI/ENG

Jouni Kykyri

Jouni Kykyri

Försäljningschef

+358 20 7109 487
jouni.kykyri@esari.fi

FI/ENG

Jori Känsäkoski

Jori Känsäkoski

Fabrikschef, projektförsäljning och projektledning för infrastrukturbygge och offentlig förvaltning

+358 20 7109 485
jori.kansakoski@esari.fi

SV/FI/ENG

Juha Kattilakoski

Juha Kattilakoski

Försäljning, telekommunikation

+358 20 710 9481
juha.kattilakoski@esari.fi

FI/ENG

Jonas Knutar

Jonas Knutar

Produktionschef

+358 20 7109 484
jonas.knutar@esari.fi

SV/FI

Vilho Karjalainen

Vilho Karjalainen

Produktionschef

+358 20 710 9486
vilho.karjalainen@esari.fi

FI/ENG

Heikki Virkkala

Heikki Virkkala

Produktionschef, elinstallation

+358 20 7109 488
heikki.virkkala@esari.fi

FI/ENG

Tero Hänninen

Tero Hänninen

Lagerchef, logistik

+358 20 7109 483
tero.hanninen@esari.fi

FI/ENG

Simon Widjeskog

Simon Widjeskog

Elplanerare

+358 20 7109 489
simon.widjeskog@esari.fi

SV/FI/ENG

Ta kontakt

Osäker på vilken lösning som passar dig bäst?
Inga problem. Vårt erfarna team på Esari hjälper dig att hitta rätt. Fyll i kontaktformuläret eller ring oss så svarar vi på dina frågor.

    Kontaktformulär


    Den här sidan skyddas av reCAPTCHA, vilket innebär att Googles Sekretesspolicy och Användarvillkor gäller.